II edycja Pro Driver Show - Juwenalia Tarnowskie 2016

W sobotę 14 maja 2016 r. od godz. 13.00 zorganizowaliśmy we współpracy z RUSS PWSZ na terenie Motodromu Tarnów OPEN DRIVE w Zbylitowskiej Górze II edycję Pro Driver Show.
 
Mimo opadów deszczu trwających od wczesnych godzin rannych nie chcieliśmy zawieść entuzjastów motosportu, którzy czekali od wielu dni na atrakcje przygotowane na nasze wydarzenie oraz tych, którzy chcieli podszkolić się z nami z bezpiecznej jazdy. Jedni i drudzy, mimo niesprzyjającej aury nie zawiedli się: nasi sportowcy stanęli na wysokości zadania i dzięki temu mieliśmy okazję obejrzeć ich w akcji podczas jazd pokazowych w formule drift, stunt na motocyklach, off-roadowe pojazdy buggies oraz jazda rajdowa. Były symulatory wirtualnego kursu Pro Driver oraz zderzeń, ratownictwo medyczne, instruktaż bezpiecznej jazdy na torze, losowanie jazd na prawym fotelu w samochodach rajdowych oraz pokaz strongmana Sławka Rawińskiego z przeciąganiem dwóch buggies. Ze względu na nieustający deszcz program eventu zakończył się po godzinie 16.00.
- Wielkie dzięki i wyrazy uznania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do nas mimo fatalnej pogody i przekonali się, że motosport jest fantastyczny mimo deszczu, który tego dnia nie odpuszczał ani na moment, a my nie chcieliśmy się już wycofywać z organizacji właśnie z myślą o tej grupie osób, które nastawiały się na Pro Driver Show już od wielu dni. Szczególnie dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie naszym współorganizatorom i wolontariuszom z PWSZ, na czele z Kamilem Spędzią i Mateuszem Nasiadką, a także sportowcom i całej ekipie Fundacji Prodriver.

Losowanie zwycięzcy wyjazdu na Formułę 1 – Grand Prix Austrii odbędzie się w najbliższych dniach. O szczegółach poinformujemy na bieżąco na naszym facebook’u i stronie internetowej.