Zgłoś się do udziału

Aby uczestniczyć w kursie Pro Driver należy wypełnić formularz uczestnictwa (do pobrania poniżej) i wysłać na adres mailowy: projektpro25(małpa)gmail.com I po potwierdzeniu zgłosić się na wybrany dzień wraz z wypełnionym formularzem. Daty kolejnych szkoleń zamieszczane są na bieżąco na naszej stronie i na naszym profilu facebook’owym.

Kurs obejmuje instruktaż z BRD, 2 godziny jazdy + 1 godzinę ratownictwa medycznego na drodze. 

Obejrzyj film promocyjny i zgłoś się do udziału:

https://www.youtube.com/watch?v=ceEUQrY-4zk&feature=youtu.be

Koszt udziału w szkoleniach – po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu – wynosi 25 zł/os (płatne w dniu szkolenia).

Kryteria dla uczestników:  

a) wiek: ukończone 25 lat,

b) zameldowanie lub nauka w Małopolsce,

c) posiadanie prawa jazdy kat. A i/lub B.

Wśród uczestników kursu, którzy jako pierwsi zgłoszą się do udziału rozlosujemy darmową jazdę na torze samochodem sportowym takim jak Porsche, Ferrari lub Lamborghini. Warunkiem jest  uczestnictwo w kursie Pro Driver, a kryteria premiujące to bycie zarejestrowanym i aktywnym użytkownikiem na portalu internetowym Forum Klubu Pro Driver, przygotowanie krótkiego scenariuszu filmu krótkometrażowego poświęconego tematyce Projektu i/lub aktywne promowanie BRD w swoim otoczeniu.

Wszelkie pytania dot. regulaminu i zgłaszania się do projektu można kierować do Biura Projektowego na dane z Regulaminu Uczestnictwa (link poniżej).

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich